Pracownia Radiestezyjna "EMNEO" A.Świąć
Jesteś tu: Aktualności Suplement diety
 
 
Menu witryny
O nas
Aktualności
Uprawnienia
Usługi
Prace badawcze
Emiter EMNEO
Kontakt
Napisz do nas
Mapa dojazdu
Linki
Szukaj na stronie
Administrator
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny

21 Lutego 2024
Środa
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 315 dni.
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Statystyka
Użytkowników : 2
Artykułów : 14
Zakładki : 2
Odsłon : 163294
Suplement diety PDF Drukuj Email

Co to jest cellfood? i dlaczego polecam.

Cellfood jest odpowiedzią współczesnej medycyny na potrzeby naszych komórek. Jego formułę stworzył Everestt Storey, uznawany za geniusza przez swojego słynnego kolegę Alberta Einsteina. Specjalnie przygotowany w formie koloidu produkt zawiera w sumie 78 minerałów śladowych i mikroelementów, 34 enzymy oraz 17 aminokwasów. Składniki są pozyskiwane z krystalicznie czystego obszaru morza, zarówno z wody, jak i z roślinności, oraz z mineralnych źródeł na lądzie i skamieniałych roślin. Sekret skuteczności Cellfood tkwi między innymi w jego półpłynnej formie, która gwarantuje, że substancje odżywcze bez przeszkód trafią prosto do komórek ciała.

 

Korzyści ze stosowania cellfood:

Reguluje procesy trawienne i metaboliczne, zmiajsza łaknienie

Usuwa uczucie przewlekłego zmęczenia

Zwiększa ilość energii

Opóźnia procesy starzenia

Wzmacnia odporność organizmu

Polepsza koncentrację

Poprawia sprawność fizyczną

Zwiększa dostępność biologiczną leków

Zmniejsza negatywny wpływ stresu

Komu zalecany?

Wszystkim, którzy chcą zdrowo schudnąć

Wszystkim dbających o zdrowie, formę i wygląd

Aktywnym, poddawanym dużej dawce stresu

Uprawiającym sport, także wyczynowo

Nadużywającym alkoholu i nikotyny

W zaburzeniach snu i koncentracji

W przewlekłych dolegliwościach bólowych, różnego pochodzenia

W nawracających infekcjach

Unikalną właściwością suplementu Cellfood jest umiejętność wytwarzania tlenu i elektrolitów na poziomie komórkowym. Następuje to tak, że rozdzieleniu ulegają wiązania elektronów w cząsteczkach wody, czego efektem jest rozpad na tlen i wodór. Wyprodukowane w ten sposób jony tlenu są naładowane ujemnie, więc przyciągają swoje wolne cząsteczki, tworząc z nimi czysty tlen, a jako korzystne działanie uboczne eliminują potencjalnie szkodliwe, reaktywne wolne rodniki. Odpowiedni poziom tlenu w komórkach jest niezbędny do eliminacji toksyn oraz do poprawienia jakości płynu międzykomórkowego.

W rezultacie, dzięki prawidłowemu działaniu komórek wzrasta poziom energii w organizmie. Dodatkowo, mix substancji odżywczych w półpłynnej postaci Cellfood radykalnie poprawia jakość krwi i limfy oraz poprzez detoksykację zapewnia właściwą homeostazę czyli równowagę w środowisku płynów w organizmie.

Cellfood jest jedynym dietetycznym suplementem na rynku, który został przygotowany z wykorzystaniem składników aktywnych biologicznie na poziomie komórek. Cellfood jest również zupełnie innowacyjny, jeśli chodzi o pozytywny wpływ na jakość środowiska płynów międzykomórkowych, szczególnie dzięki eliminacji zanieczyszczających je złogów. Ten suplement powinien być częścią zdecydowanej większości zbilansowanych diet ze względu na swoje właściwości oczyszczające, dotleniające, regenerujące i zwalczające wolne rodniki.

Cellfood jest w 100% naturalny - skład Cellfoodu ma pochodzenie organiczne, pozyskiwany z wybrzeży Nowej Zelandii najczystszych regionów świata.

Jak stosować Cellfood?

Docelowo stosujemy 24 krople Cellfoodu na dobę w rozcieńczeniu na szklankę wody. Można stosować 3x dziennie 8 kropli lub 2x dziennie 12 kropli.

W celu uniknięcia objawów ubocznych silnego działania antyoksydacyjnego zaleca się stopniowe dochodzenie do dawki docelowej.

W pierwszym tygodniu 9 kropli na dobę (w rozłożeniu na dwie lub trzy dawki). W drugim tygodniu 15 kropli na dobę (w rozłożeniu na dwie lub trzy dawki). Od trzeciego tygodnia dawka docelowa 24 krople na dobę (w rozłożeniu na dwie lub trzy dawki). Przed wzmożonym wysiłkiem fizycznym można zwiększyć dawkę Cellfoodu o kilka kropli (maksymalnie dwukrotnie).

Jak długo trwa terapia Cellfoodem?  -  3-4 miesiące.

Na jak długo wystarcza jedno opakowanie Cellfoodu? - na 1 miesiąc terapii.

CEELFOOD dostarcza organizmowi 5 grup substancji odżywczych:

1. Uwalnia tlen w komórkach organizmu.

Tlen jest niezbędny do zdrowego działania naszego organizmu i jest paliwem wszystkich przemian metabolicznych , „zapalnikiem” reakcji chemicznych, eliminuje toksyny. Cellfood podnosi biodostępność tlenu w organizmie poprzez unikalną umiejętność dysocjacji cząsteczki wody w całym organizmie – w rezultacie powstaje wzrost świeżego tlenu i wodoru w komórkach.

2. Dostarcza wszystkie niezbędne mikroelementy,

3. Dostarcza niezbędne enzymy metaboliczne,

4. Dostarcza niezbędne aminokwasy

5. Zawiera niezbędne elektrolity.

Elektrolity są to substancje, które uczestniczą i podtrzymują naturalną zdolność przewodzenia prądu elektrycznego będąc integralną składową w systemie koloidalnym ciała, włącznie z krwią.

Poprawiony: piątek, 11 listopada 2016 08:54
 
U nas
emneo.jpg
Informacje

PRACOWNIA RADIESTEZYJNA
Andrzej Świąć

42-100 Kłobuck,
ul. 11-go Listopada 50
woj. Śląskie, Polska

kom.: +48-691-917-495

e-mail
swiacandre0@gmail.com

Aktualności regionalne
Czestochowa.wyborcza.pl
Aktualności z Częstochowy
Gazeta.pl
 
Top! Top!