Pracownia Radiestezyjna "EMNEO" A.Świąć
Jesteś tu: Emiter EMNEO
 
 
Menu witryny
O nas
Aktualności
Uprawnienia
Usługi
Prace badawcze
Emiter EMNEO
Kontakt
Napisz do nas
Mapa dojazdu
Linki
Szukaj na stronie
Administrator
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny

14 Czerwca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Bazylid, Bazylis,
Eliza, Justyn,
Justyna, Ninogniew,
Walerian, Waleriana
Do końca roku zostało 201 dni.
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Statystyka
Użytkowników : 2
Artykułów : 14
Zakładki : 2
Odsłon : 166235
Emiter EMNEO PDF Drukuj Email

E  M  I  T  E  R      N  E  O  E  N  E  R  G  I  I

Emiter EMNEOJestem twórcą i producentem urządzenia radiestezyjnego o nazwie emiter neoenergii,
w skrócie "E M N E O"

Emiter neoenergii jest urządzeniem radiestezyjnym wykorzystującym radiację kształtu. Jest miniaturowym rezonatorem subtelnych energii radiacji Kosmosu i energii radiacji Ziemi.
Zbudowany jest w oparciu o znak Atlantów i proporcje piramidy Cheopsa.
Podstawą konstrukcji emitera jest trójkąt równoramienny o proporcjach  a/h i a/b takimi samymi  jak w przekroju osiowym piramidy.Dzięki temu emiter posiada właściwość przywracania równowagi pomiędzy subtelnymi energiami Kosmosu i Ziemi.Osoba, która znajdzie się w polu działania emitera, doznaje szczególnej ochrony  w wielu aspektach energetycznych. Radiacje emitera harmonizują wewnętrzne zasoby energetyczne organizmu,  stymulują i wzmacniają biopole człowieka chroniąc organizm przed wszelkiego rodzaju szkodliwymi energiami obecnymi w środowisku.

 

Dzięki temu emiter:

 • ogranicza wpływ szkodliwych wibracji i promieniowań :telefonu komórkowego, komputera, telewizora kolorowego, kuchni mikrofalowej, elektroniki samochodowej, pracy silnika samochodowego (szczególnie silnika  Diesela),
 • ogranicza wpływ szkodliwych radiacji geopatycznych w promieniu ok.2,5 m.,
 • regeneruje siły witalne organizmu,
 • wzmacnia układ odpornościowy,
 • harmonizuje energetykę pomieszczeń,
 • posiada wszystkie atrybuty ochronne jakie ma znak Atlantów.

Doskonałe, proste w stosowaniu urządzenie chroniące Ciebie i Twoje zdrowie, doskonałe urządzenie wyposażenia każdego samochodu, mieszkania, domu, ogrodu...

Radiacje "Emneo"

Pole Energii Uniwersalnej to podstawowy element z jakiego składa się Wszechświat i jest podstawą wszelkiego istnienia i życia. Termin "Pole Energii Uniwersalnej" oznacza mikroskopijne cząstki  materii,tak zwane superstruny, które wypełniają całą przestrzeń w sposób ciągły.
Każda materia (energia uniwersalna o bardzo dużym zagęszczeniu) pod wpływem energii tachionów(?) emituje określoną radiację o częstotliwościach,które zależą od rodzaju materii oraz jej ukształtowania.
Wybierając rodzaj materiału i nadając mu określony kształt kodujemy informacje tworząc przedmioty,które emitują określone rodzaje radiacji. Radiacja kształtu jest niezależna od rodzaju materii, której kształt został nadany. Radiacje kształtu są zaliczane do bardzo subtelnych,a ich siła i moc zależą od wielkości kształtu.
Naczelną ideą budowy emitera "Emneo" jest proporcja (wielkość matematyczna) użytych figur płaskich lub przestrzennych, czyli określonych kształtów pozostających ze sobą w określonych zależnościach,oraz symetria konstrukcji urządzenia.

Czy subtelna radiacja kształtu ma znaczenie dla człowieka?

Życie i witalność organizmu ludzkiego zapewnione jest dzięki energii pochodzącej z czterech zródeł:

 1. programu genetycznego (energia odziedziczona po rodzicach)
 2. oddychania (energia z powietrza)
 3. pożywienia(energia zmagazynowana w pokarmach)
 4. subtelnej formy energii uniwersalnej,która jest najwyższą formą zródła energii.

Na każdym poziomie zaopatrzenia organizmów w energię musi być spełniony podstawowy warunek - odpowiedni kąt polaryzacji radiacji tworzących substancję (materię) wynoszący 51st51min, ponieważ kąt adaptacji życia organizmów ludzkich jest równy 51st.51min.Tylko takie wibracje tworzą i podtrzymują życie.

Podstawowym elementem budowy emitera neoenergii jest trójkąt równoramienny, w którym stosunek podstawy do ramienia oraz stosunek podstawy do wysokości jest taki sam jak w przekroju piramidy. W takim trójkącie kąt nachylenia ramienia do podstawy wynosi 51st.51min, a zatem radiacja tego trójkąta jest szczególna i można powiedzieć, że kąt polaryzacji substancji tego trójkąta jak również prostopadłościanu o podstawie takiego trójkąta wynosi 51st.51min.
Pozostałe elementy budowy emitera oparte na planie prostokąta i kwadratu posiadają szczególne własności wynikające z proporcji, troistości budowy i symetrii, co w całości daje urządzenie, które jest subtelnym rezonatorem wibracji Kosmosu i Ziemi mających kąt adaptacji życia wynoszący 51st.51min.
W opisie urządzenia podałem, że proporcje użyte przy konstruowaniu emitera są identyczne jak w Piramidzie Cheopsa, jak do tej pory nie do końca rozwiązanej zagadki minionej Cywilizacji.
Uważam, że jednym z elementów tej zagadki jest informacja matematyczna zawarta w proporcji przekroju osiowego.

Emiter neoenergii emituje trzy rodzaje radiacji:

 1. neoenergię elektryczną, (w/g medycyny chińskiej Yang),
 2. neoenergię magnetyczną, (w/g med.chińskiej Yin),
 3. neoenergię elektromagnetyczną, która  ma właściwości doprowadzania do stanu równowagi energetycznej.

Badania radiestezyjne potwierdziły,że urządzenie emituje wyżej wymienione radiacje o częstotliwościach odpowiadających kolorowi białemu dla radiacjii neoenergii elektrycznej i magnetycznej,kolorowi zielonemu dla radiacji elektromagnetycznej i posiada wysoki poziom biowibracji pozwalający na energetyzowanie organizmu. Podnosząc zasób sił witalnych,stymuluje i wzmacnia biopole człowieka, chroniąc tym samym organizm przed wszelkiego rodzaju szkodliwymi energiami obecnymi w środowisku.
Dowodem na to, iż emiter neoenergii pozytywnie oddziaływuje na organizmy ludzkie, są relacje ludzi wrażliwych na energię, jak również bioenergoterapeutów posiadających zdolność wizualizacji aury(aura jest najbardziej widoczną częścią subtelnych procesów energetycznych zachodzących wewnątrz wszystkich obiektów fizycznych).Blisko 70% osób,które otrzymują emiter do ręki,relacjonuje odczucia ciepła, zimna, mrowienia, pulsowania w dłoni rozchodzenia się tych odczuć po całym organizmie. Na uwagę zasługują bardzo pochlebne opinie o pozytywnym działaniu emitera znanych  bioenergoterapeutów: Zbigniewa Nowaka,Lecha Borca,Anny Olszewskiej,Marka Kalwody, Ryszarda Tomaszewskiego, Gracjana Kużniaka, Henryka Broma, Zbigniewa Gembali, Mirosława Jędrzejczaka i wielu innych. Szczególne gratulacje za moje opracowanie otrzymałem od prof.Zbigniewa Królickiego autora wielu publikacji dotyczących radiestezji, między innymi książki pt."Energia kształtów - czyli radiestezyjne oddziaływanie",
Pan Janusz Wilczewski z Kieleckiego Centrum Radiestezji i Bioenergoterapii demonstrując działanie emitera w pracowni do zdjęć kirlianowskich stwierdził,że spośród wielu urządzeń radiestezyjnych moje urządzenie działa.

Poprawiony: środa, 11 stycznia 2023 21:29
 
 
Top! Top!